PSC MC 1 (Volleybal)

Hieronder zie je de actuele stand, laatste uitslagen, komende wedstrijden en selectie van dit team.

Selectie en staf

FunctieNaam
TrainerTwan van Bekkum
AssistentMichael Lommerde
SpeelsterMiehalier Araya
SpeelsterEva Bekker
SpeelsterJasmijn Bekker
SpeelsterEvy van den Bergh
SpeelsterTess van den Bergh
SpeelsterJente Evers
SpeelsterAukje Meulenbeek

Stand

1e ronde

#TeamGPWV+-
1Labyellov MC 1837293788549
2Victoria MC 18231915723661
3PSC MC 18181620731743
4SV Loil MC 28151320650750
5Volga/Vollverijs MC 187726608797

2e ronde

#TeamGPWV+-
1PSC MC 11041348986696
2SV Loil MC 2936298888688
3Victoria MC 19302513835691
4Volleybalvereniging ROHDA MC 19151325765837
5Labyellov MC 29151225698853
6Victoria MC 2103337587994

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
06-04-2024 | 13:00PSC MC 1 - Victoria MC 24-025-9, 25-7, 25-14, 25-11
30-03-2024 | 13:00PSC MC 1 - Volleybalvereniging ROHDA MC 14-025-16, 25-11, 25-13, 25-18
23-03-2024 | 14:30Victoria MC 1 - PSC MC 12-316-25, 25-17, 18-25, 25-19, 7-15
16-03-2024 | 13:00PSC MC 1 - Victoria MC 11-321-25, 25-17, 19-25, 22-25
09-03-2024 | 10:00SV Loil MC 2 - PSC MC 12-325-18, 21-25, 25-17, 19-25, 11-15
02-03-2024 | 13:00PSC MC 1 - Labyellov MC 24-025-18, 25-16, 25-11, 25-13
24-02-2024 | 14:00Volleybalvereniging ROHDA MC 1 - PSC MC 10-423-25, 11-25, 6-25, 12-25
17-02-2024 | 13:00Victoria MC 2 - PSC MC 10-45-25, 8-25, 15-25, 13-25
03-02-2024 | 13:00PSC MC 1 - SV Loil MC 23-125-23, 23-25, 25-18, 25-12
20-01-2024 | 11:00Labyellov MC 2 - PSC MC 10-422-25, 22-25, 17-25, 23-25
14-12-2023 | 18:30Victoria MC 1 - PSC MC 13-225-19, 11-25, 24-26, 25-17, 15-9
02-12-2023 | 12:30Volga/Vollverijs MC 1 - PSC MC 11-319-25, 25-21, 14-25, 10-25
28-11-2023 | 18:30PSC MC 1 - VV Forza MC 11-325-16, 6-25, 12-25, 8-25
18-11-2023 | 13:00PSC MC 1 - SV Loil MC 24-025-19, 25-22, 25-16, 25-16
28-10-2023 | 10:00SV Loil MC 2 - PSC MC 13-213-25, 25-20, 25-19, 22-25, 15-13
21-10-2023 | 13:00PSC MC 1 - Volga/Vollverijs MC 13-227-25, 20-25, 25-4, 16-25, 15-13
14-10-2023 | 11:00Labyellov MC 1 - PSC MC 14-025-17, 25-18, 25-18, 25-10
07-10-2023 | 13:00PSC MC 1 - Labyellov MC 10-419-25, 19-25, 21-25, 15-25
23-09-2023 | 13:00PSC MC 1 - Victoria MC 12-320-25, 21-25, 25-22, 25-23, 6-15
Scroll naar boven