PSC DS 1 (Volleybal)

Hieronder zie je de actuele stand, laatste uitslagen, komende wedstrijden en selectie van dit team.

Selectie en staf

FunctieNaam
TrainerTwan van Bekkum
AssistentMichael Lommerde
SpeelsterBo Aarntzen
SpeelsterCarmen Cornelissen
SpeelsterMaureen Cornelissen
SpeelsterMarlou Jansen
SpeelsterZoë Polman
SpeelsterYara Sommers
SpeelsterIsa Vermaas
SpeelsterEva Wezendonk
SpeelsterLois Wezendonk
SpeelsterNeeltje Wezendonk

Stand

#TeamGPWV+-
1Labyellov DS 11978631518471465
2VV Forza DS 21968572518681595
3KSV DS 11967552518551545
4Rensa Family Orion DS 41964532818511603
5Focus DS 21957473317931637
6WIK Steenderen DS 32057473618751749
7PSC DS 11948403916731753
8Dash DS 31939324616731707
9Morgana DVO DS 41922195815051808
10Rensa Family Orion DS 32022196214051924
11Morgana DVO DS 520887314281987

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
12-04-2024 | 19:00VV Forza DS 2 - PSC DS 1Braninkhal in Laren gld

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
06-04-2024 | 15:00PSC DS 1 - Rensa Family Orion DS 43-225-23, 18-25, 25-18, 22-25, 15-10
28-03-2024 | 20:00PSC DS 1 - KSV DS 10-49-25, 20-25, 16-25, 21-25
20-03-2024 | 20:00Focus DS 2 - PSC DS 13-125-11, 25-19, 25-27, 25-13
16-03-2024 | 15:00PSC DS 1 - Labyellov DS 11-311-25, 17-25, 25-22, 13-25
09-03-2024 | 13:30Dash DS 3 - PSC DS 14-025-18, 25-18, 25-20, 25-15
02-03-2024 | 15:00PSC DS 1 - Rensa Family Orion DS 33-125-11, 25-15, 21-25, 25-16
23-02-2024 | 20:00KSV DS 1 - PSC DS 14-025-22, 25-20, 25-13, 25-16
27-01-2024 | 14:00WIK Steenderen DS 3 - PSC DS 13-225-21, 25-17, 18-25, 23-25, 15-12
13-01-2024 | 12:30Morgana DVO DS 5 - PSC DS 10-418-25, 16-25, 18-25, 22-25
16-12-2023 | 13:00Rensa Family Orion DS 4 - PSC DS 13-125-27, 25-9, 25-19, 27-25
13-12-2023 | 21:00Morgana DVO DS 4 - PSC DS 11-325-14, 20-25, 22-25, 15-25
25-11-2023 | 15:30Labyellov DS 1 - PSC DS 13-121-25, 25-14, 25-16, 25-20
18-11-2023 | 15:00PSC DS 1 - Dash DS 33-125-19, 25-22, 14-25, 30-28
09-11-2023 | 20:30Rensa Family Orion DS 3 - PSC DS 10-413-25, 25-27, 12-25, 15-25
04-11-2023 | 15:00PSC DS 1 - Focus DS 23-225-19, 25-22, 21-25, 21-25, 15-10
17-10-2023 | 20:00PSC DS 1 - Morgana DVO DS 44-025-21, 25-22, 25-20, 25-21
14-10-2023 | 15:00PSC DS 1 - WIK Steenderen DS 33-125-23, 25-27, 25-23, 28-26
30-09-2023 | 15:00PSC DS 1 - Morgana DVO DS 54-025-22, 25-18, 25-23, 25-22
23-09-2023 | 15:00PSC DS 1 - VV Forza DS 20-422-25, 23-25, 21-25, 12-25
12-09-2023 | 20:00PSC DS 1 - Grol DS 10-311-25, 22-25, 12-25
Scroll naar boven