PSC DS 1 (Volleybal)

Hieronder zie je de actuele stand, laatste uitslagen, komende wedstrijden en selectie van dit team.

Selectie en staf

FunctieNaam
TrainerTwan van Bekkum
AssistentMichael Lommerde
SpeelsterBo Aarntzen
SpeelsterCarmen Cornelissen
SpeelsterMaureen Cornelissen
SpeelsterMarlou Jansen
SpeelsterZoë Polman
SpeelsterYara Sommers
SpeelsterIsa Vermaas
SpeelsterEva Wezendonk
SpeelsterNeeltje Wezendonk

Stand

#TeamGPWV+-
1VoCASA DS 5312103306236
2PSC DS 12971197148
3Switch'87 DS 13975270252
4Heyendaal DS 42654191188
5Heyendaal DS 62336164205
6Pegasus DS 51223105107
7Ikaros DS 22226162193
8LIVO DS 211137992
9VoCASA DS 62117141194

Programma

WanneerWedstrijdenLocatie
30-10-2026 | 20:30PSC DS 1 - VoCASA DS 5Pauwengaard in Pannerden
04-11-2026 | 21:15Pegasus DS 5 - PSC DS 1Ark van Oost in Nijmegen
13-11-2026 | 20:30PSC DS 1 - Switch'87 DS 1Pauwengaard in Pannerden
20-11-2026 | 20:30PSC DS 1 - Heyendaal DS 6Pauwengaard in Pannerden
28-11-2026 | 16:00Heyendaal DS 4 - PSC DS 1Radboud Sportcentrum in Nijmegen
01-12-2026 | 20:30PSC DS 1 - LIVO DS 2Pauwengaard in Pannerden
23-01-2027 | 16:30Ikaros DS 2 - PSC DS 1Biga in Groesbeek
29-01-2027 | 20:30PSC DS 1 - VoCASA DS 6Pauwengaard in Pannerden
12-02-2027 | 20:30PSC DS 1 - Pegasus DS 5Pauwengaard in Pannerden
20-02-2027 | 12:30VoCASA DS 5 - PSC DS 1VoCASA-hal in Nijmegen
13-03-2027 | 14:30Switch'87 DS 1 - PSC DS 1De Duffelt in Millingen aan de rijn
20-03-2027 | 17:00Heyendaal DS 6 - PSC DS 1Radboud Sportcentrum in Nijmegen
02-04-2027 | 20:30PSC DS 1 - Heyendaal DS 4Pauwengaard in Pannerden
13-04-2027 | 20:30LIVO DS 2 - PSC DS 1Triominos in Duiven

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
10-10-2026 | 15:00VoCASA DS 6 - PSC DS 10-413-25, 22-25, 17-25, 10-25
02-10-2026 | 20:30PSC DS 1 - Ikaros DS 23-125-20, 21-25, 26-24, 25-17
19-09-2026 | 13:00Gemini DS 3 - PSC DS 1Vervallen-
11-09-2026 | 20:30PSC DS 1 - Kidang DS 22-325-15, 22-25, 25-21, 20-25, 8-15
08-09-2026 | 20:30PSC DS 1 - AETOS DS 43-025-20, 25-21, 25-13
Scroll naar boven